„V jednoduchosti je krása, síla a efektivita“

STARLIFE

Produkty zdarma

PROGRAM AUTO 333

Pexeso

Dárkové balení

Kategorie:

STARLIFE INTERNATIONAL CONVENTION.png

Potíže:

NOVINKY

| 15:02:02

Změna u produktu...

U produktu JOINT ACTIVITY STAR #7187, dochází ke změně tvaru, velikosti a barvy tablety. Obsah aktivních látek, velikost balení i ceny zůstávají beze změny.
| 08:15:40

Předobjednávka MULTI STAR...

| 14:23:34

Změna u produktu...

U produktu LECITHIN 500 STAR #2720, dochází ke změně tvaru a velikosti tobolky. Obsah aktivních látek, velikost balení i ceny zůstávají beze změny.
| 11:08:05

MOŘE 10/2017...

| 02:51:33

Pozvánka na Letní Workshop 17. 6. 2017...

| 13:57:01

Telefonická poradna OTS – MUDr. Renáta Růžková...

Z důvodu státních svátků je přesunuta telefonická poradna MUDr. Renáty Růžkové na tyto dny:

úterý 2.5.2017 => 16 - 17 hodin
úterý 9.5.2017 => 16 - 17 hodin
| 09:44:16

Maličkosti, které potěší…...

| 14:35:05

Změna u produktů...

U produktu POTASSIUM STAR #1540, dochází ke změně tvaru a velikosti tablety. Obsah aktivních látek, velikost balení i ceny zůstávají beze změny.

U produktu GLUTAMINE STAR #4566, dochází ke změně tvaru a velikosti tablety. Obsah aktivních látek, velikost balení i ceny zůstávají beze změny.

| 13:36:26

STARLIFE je generálním partnerem seriálu výšlapů „Koruna Česka aneb nahoru na horu“...

Koruna Česka

Od svého vzniku je společnost STARLIFE velkým propagátorem pohybu a zdravého životního stylu a samozřejmě i významným dodavatelem vitamínových produktů, a to nejen v České republice. V současné době má naše společnost své odběratele v dalších zhruba 30 státech. V naší zemi se od této soboty dostanou produkty STARLIFE i do nejvyšších míst. Naše společnost se totiž stala generálním partnerem seriálu, který je mezi akcemi pro pohybu chtivou veřejnost naprosto ojedinělý. Robert Změlík, majitel firmy k tomu řekl: „K úspěchům v atletické kariéře mi sice výrazně pomohly stovky hodin v posilovnách, tělocvičnách a halách, ale přesto tvrdím, že není nad pohyb v přírodě. A protože v rámci projektu „Koruny Česka“ se můžete dostat na nejkrásnější místa u nás, spojení společnosti STARLIFE s tímto seriálem bylo logickým krokem.“

Projekt „Koruna Česka aneb nahoru na horu“ zahrnuje výšlapy na 14 vrcholů našich pohoří. Startuje už tuto sobotu v Mrákotíně výšlapem na Javořici, nejvyšší horu Českomoravské vrchoviny. A jeden účastník bude nepřehlédnutelný - olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek. Až do 7. října mohou účastníci, a to vždy v doprovodu nějakého slavného českého sportovce současnosti nebo nedávné minulosti zdolávat Sněžku, Praděd a další naše horské velikány. V baťůžku, který vyfasují od pořadatelů, si přitom kromě svačiny v retro stylu (salám, sýr, tatranka, paštika a pečivo) ponesou i balíček vitamínů od STARLIFE.

Šlapat bude každý takříkajíc „na pohodu“, přesto má celý seriál i nemalý soutěžní charakter. Každý, kdo v jeho rámci zdolá 7 vrcholů nebo vyšlape 8.848 výškových metrů, bude zařazen do slosování o ceny, které rozhodně stojí za litry potu i pár puchýřů na nohou. Například STARLIFE zapůjčí jednomu výherci zdarma osobní automobil značky Škoda na dobu 6 měsíců. Jiný „zasloužilý vrchař“ dostane zájezd na Zimní olympijské hry 2018 od oficiálního prodejce - agentury IBTravel. Podrobnosti k celému seriálu najdete na stránkách www.korunacr.cz.

| 16:07:20

Vizitky...

Máme nový vzhled vizitek. VIZITKA papírová oboustranná je za úžasnou cenu 1,50 Kč/1ks.


Zadní strana:

Facebook

Zdravý životní styl - POHYB

Ano, ke zdravému životnímu stylu patří pohyb. Nemusíte však být profi sportovec, ani trávit hodiny v posilovnách či na atletických oválech, stačí najít si každý den chvilku na pohyb - třeba jít pěšky do práce a z práce, nebo večer před spaním na procházku do přírody, nejezdit výtahem … když se chce, vždy se něco najde :-)

Lidské tělo bylo stvořeno k pohybu

Starořecký filozof Aristoteles svým žákům vštěpoval: „Nic tak neničí naše zdraví jako tělesná nečinnost“

O tom, že fyzická aktivita přispívá ke zlepšení našeho fyzického a psychického stavu, není třeba už nikoho speciálně přesvědčovat.

Většinu fyzické námahy však za lidi převzaly stroje, nohy nahradily pedály v autě a většina z nás vede sedavý způsob života.

Jsme společenstvím lidí závislých na sezení. Dlouhé hodiny strávené v jedné poloze vedou k tomu, že kostra a svaly slábnou, chodidla ztrácejí podporu, pánev ztrácí stabilitu a páteř se křiví.

Číst dále Skrýt

Důsledkem tělesné nečinnosti jsou tělesné vady, omezení volného pohybu, problémy s koncentrací a nemožnost odreagování stresu. Sezení po mnoho hodin v uzavřené místnosti už od šestého roku života způsobuje, že je organismus neokysličený a konzumace jakékoliv stravy znamená, že je rovněž podvyživený. I přes stále populárnější aktivní formy odpočinku tyto aktivity nadále prohrávají s časem, který trávíme před televizorem a počítačem. Proto je při návalu každodenních povinností a úkolů tak důležité, abychom si alespoň minimum volného času vyhradili na procházku a cvičení. Systematická, přiměřená fyzická námaha zvyšuje výkonost, sílu a svalový objem. Příznivě ovlivňuje vzhled postavy, kardiovaskulární systém, metabolismus, detoxikaci a vyrovnává fyzické a psychické napětí.

Aktivní odpočinek zvyšuje pohybový rozsah kloubů, formuje jejich povrch a chrání před opotřebením.

Tělesná cvičení ovlivňují udržování správného držení těla, cvičí rovnováhu a koordinaci pohybu, stimulují imunitní systém a jsou lékem na civilizační onemocnění.

Díky aktivnímu životnímu stylu nejen předcházíme nemocem, ale rovněž se jich zbavujeme.

Nevěřte tvrzením, že když jsou vaše klouby nemocné, organismus by neměl být namáhán a je třeba nevykonávat žádnou činnost. Nemoc, kromě úrazů, je narušený stav homeostázy organismu, kde nikdy netrpí pouze jeden orgán. Degenerativní onemocnění pohybového aparátu se vyskytují společně s jinými onemocněními, např. obezitou, cukrovkou a vysokým krevním tlakem. Jejich příčinou je nejen nedostatek pohybu nebo zatěžování kloubů, ale rovněž strava a nedostatek péče o vnitřní tělesnou hygienu, tedy pravidelná očista organismu. Střevní toxiny putují do malých a velkých kloubů končetin a podél páteře, a tím vyvolávají jejich pozvolnou destrukci. Klouby podléhají opotřebení, otékají, bolí, a omezují tak volnost pohybu.

Když se cítíme v pořádku a zdraví, je život mnohem příjemnější.

Pokud nejste zvyklí na fyzickou aktivitu, začínejte s cvičením pozvolna.

Podle toho, jak se bude zlepšovat vaše fyzická kondice a zdravotní stav, bude vám přibývat energie a automaticky budete chtít cvičit více.

Vybírejte si takovou formu aktivity, která je pro vás příjemná a je v dosahu vašich pohybových možností. Pokud jste osobou fyzicky aktivní, závodně nebo rekreačně sportujete nebo vykonáváte těžkou fyzickou práci a vystavujete tak své klouby vysoké zátěži a mikroúrazům, preventivně posilujte pohybový aparát doplňky stravy.

Zlatá zásada zdravého cvičení:
Cvičte třikrát týdně po dobu 30 minut v tempu 130 tepů za minutu.

Nejste přihlášeni.
Přihlašte se prosím v horním menu pomocí svého ID a hesla.

MÁME RÁDI SPORT

Sportovní aplikace pro váš chytrý telefon:

Sports Tracker Running Cycling
Push Ups Work
Sit Ups Workout  
Runtastic Sit-Ups Ab Workout
Dřepy - Squats Workout  
Runtastic Squats – Workouts
Počkejte prosím na nahrání dat…