„V jednoduchosti je krása, síla a efektivita“

STARLIFE

Produkty zdarma

PROGRAM AUTO 333

Pexeso

Dárkové balení

Kategorie:

STARLIFE INTERNATIONAL CONVENTION.png

Potíže:

NOVINKY

| 09:44:16

Maličkosti, které potěší…...

| 14:35:05

Změna u produktů...

U produktu POTASSIUM STAR #1540, dochází ke změně tvaru a velikosti tablety. Obsah aktivních látek, velikost balení i ceny zůstávají beze změny.

U produktu GLUTAMINE STAR #4566, dochází ke změně tvaru a velikosti tablety. Obsah aktivních látek, velikost balení i ceny zůstávají beze změny.

| 13:36:26

STARLIFE je generálním partnerem seriálu výšlapů „Koruna Česka aneb nahoru na horu“...

Koruna Česka

Od svého vzniku je společnost STARLIFE velkým propagátorem pohybu a zdravého životního stylu a samozřejmě i významným dodavatelem vitamínových produktů, a to nejen v České republice. V současné době má naše společnost své odběratele v dalších zhruba 30 státech. V naší zemi se od této soboty dostanou produkty STARLIFE i do nejvyšších míst. Naše společnost se totiž stala generálním partnerem seriálu, který je mezi akcemi pro pohybu chtivou veřejnost naprosto ojedinělý. Robert Změlík, majitel firmy k tomu řekl: „K úspěchům v atletické kariéře mi sice výrazně pomohly stovky hodin v posilovnách, tělocvičnách a halách, ale přesto tvrdím, že není nad pohyb v přírodě. A protože v rámci projektu „Koruny Česka“ se můžete dostat na nejkrásnější místa u nás, spojení společnosti STARLIFE s tímto seriálem bylo logickým krokem.“

Projekt „Koruna Česka aneb nahoru na horu“ zahrnuje výšlapy na 14 vrcholů našich pohoří. Startuje už tuto sobotu v Mrákotíně výšlapem na Javořici, nejvyšší horu Českomoravské vrchoviny. A jeden účastník bude nepřehlédnutelný - olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek. Až do 7. října mohou účastníci, a to vždy v doprovodu nějakého slavného českého sportovce současnosti nebo nedávné minulosti zdolávat Sněžku, Praděd a další naše horské velikány. V baťůžku, který vyfasují od pořadatelů, si přitom kromě svačiny v retro stylu (salám, sýr, tatranka, paštika a pečivo) ponesou i balíček vitamínů od STARLIFE.

Šlapat bude každý takříkajíc „na pohodu“, přesto má celý seriál i nemalý soutěžní charakter. Každý, kdo v jeho rámci zdolá 7 vrcholů nebo vyšlape 8.848 výškových metrů, bude zařazen do slosování o ceny, které rozhodně stojí za litry potu i pár puchýřů na nohou. Například STARLIFE zapůjčí jednomu výherci zdarma osobní automobil značky Škoda na dobu 6 měsíců. Jiný „zasloužilý vrchař“ dostane zájezd na Zimní olympijské hry 2018 od oficiálního prodejce - agentury IBTravel. Podrobnosti k celému seriálu najdete na stránkách www.korunacr.cz.

| 16:07:20

Vizitky...

Máme nový vzhled vizitek. VIZITKA papírová oboustranná je za úžasnou cenu 1,50 Kč/1ks.


Zadní strana:
| 12:29:18

INFO STARLIFE...

Ve dnech 22.-24.3.2017 bude probíhat pokládka asfaltového povrchu na silnici ke společnosti STARLIFE – prosíme, použijte provizorní cestu, která vede souběžně s opravovanou silnicí a parkujte mimo areál společnosti STARLIFE. Děkujeme za pochopení
| 16:39:57

Změna u produktů...

U produktu AMINO 1000 STAR #4525, dochází ke změně tvaru a barvy tablety. Obsah aktivních látek, velikost balení i ceny zůstávají beze změny.

U produktu RESVERATROL STAR #1733, dochází ke změně velikosti a barvy tobolky. Obsah aktivních látek, velikost balení i ceny zůstávají beze změny.

| 17:47:49

Pozvánka na JARNÍ WORKSHOP 8. 4. 2017...

| 16:09:25

Změna u produktu...

U produktu COENZYSTAR Q10 EXTRA #1119, dochází ke změně velikosti a barvy tobolky. Obsah aktivních látek, velikost balení i ceny zůstávají beze změny.
| 15:46:26

Nové reklamní předměty v prodeji...


| 15:42:38

Poděkování za Workshop 11. 2. 2017...

Facebook

Protože Vám nabízíme zdravý životní styl.

 • více než 200 produktů pro každého (0 – 100 let)
 • jsme dospělí - více než 18 let na trhu
 • slevy až 65 %
 • Váš první nákup neznamená konec zájmu z naší strany, naopak!
 • vyznačujeme se širokým portfoliem produktů, najdete u nás vše
 • produkty jsou úplně pro každého od narození do 100 let
 • garantujeme kvalitní produkty s vysokým obsahem účinných látek
 • jsme na trhu již více než 18 let, jsme dospělí
 • jsme českou společností a stojíme na vlastních nohou
 • majitelem je úspěšný podnikatel a sportovec se zlatou olympijskou medailí
 • jsme společností s uceleným a stabilním postojem
 • zastáváme fér jednání s každým a v jakékoli situaci
 • uživatel našich produktů je pro nás číslo 1, a vždy bude
 • Váš první nákup neznamená konec zájmu z naší strany, naopak, postupně získáváte další výhody
 • každý si vybere výši slevy; až 65 % jako odměna pro toho, kdo se rozhodl pro pravidelné a dlouhodobé užívání produktů
 • máme speciální akce a soutěže
 • reagujeme na novinky v oblasti vědeckých výzkumů, inovujeme a zavádíme nové produkty každý rok
 • sledujeme vývoj trhu a průběžně doplňujeme naše portfolio o produkty v oblasti zdravého životního stylu
 • dbáme na původ používaných rostlin, bylin a surovin, na jejich zpracování a koncovou výrobu produktů, včetně balení; máme pouze výrobce s certifikátem GMP
 • naše produkty nejsou testovány na zvířatech
 • nabízíme bezplatnou poradnu se členy našeho odborného týmu zdarma
 • neinvestujeme do reklam, investujeme do každého, kdo myslí na svůj zdravý život
 • jednoduchý a přehledný webový košík
 • nebojíme se spolupráce s jinými společnostmi; dokážeme tak splnit jakékoli Vaše přání
 • myslíme i na zvířecí miláčky – nabízíme možnost telefonické konzultace s problematikou zvířat
 • máme svou Privátní síť STARLIFE - nabízíme tarif s neomezeným voláním, SMS a 1,5GB internetu jen za 499 Kč!
 • nabízíme lukrativní odměňovací systém; je něco špatného na tom být placen za pomoc jinému?

„V Číně je doktor placen za to, že je člověk zdravý, nikoli nemocný.“ A s tím souhlasíme!

STARLIFE – Kdo jsme

Zdravý životní styl

Společnost STARLIFE je soukromou společností, která je producentem a výhradním prodejcem produktů špičkové kvality. Sídlo společnosti je v Hostivici. Na světový trh MLM společnost vstoupila v roce 1992. Většina produktů vychází z poznatků staré čínské a tibetské medicíny a nejnovějších poznatků lékařské vědy. Toto spojení zaručuje vysokou kvalitu produktů. Společnost STARLIFE stojí u zrodu každého z produktů a reaguje na potřeby trhu.

HISTORIE STARLIFE

Před olympijskými hrami v Atlantě v roce 1996 se Robert Změlík, olympijský vítěz v desetiboji, seznámil s nabídkou produktů, které vycházely z 1.200 originálních formulí čínské císařské dynastie Ming. Hned po dvou dnech Robert registroval pozitivní vliv těchto produktů na své tělo. Zhruba po měsíci potvrdil, že produkty opravdu dělají to, co slibují. To byl jeho první krok k doplňkům stravy. Po šesti letech zkušeností v MLM dospěl Robert Změlík k založení vlastní společnosti s doplňky stravy pod názvem STARLIFE, která nyní funguje na území Čech, Polska, Slovenska, Maďarska, Rumunska a Indie.

Filozofií společnosti STARLIFE je nabídnout lidem zdravější a kvalitnější cestu životem. Robert Změlík si uvědomuje, že většina existujících společností nemá vůli dodávat bezpečnější přírodní produkty s tím, že by se vzdaly přemrštěných zisků dosahovaných používáním levných ingrediencí. Společnost STARLIFE přijala filozofii „zkoumání výzkumu a potřeb daného trhu“, formulovala produkty špičkové kvality, o nichž se jiné společnosti domnívají, že je příliš nákladné je vyrábět a distribuovat. Z nejlepších výzkumů a objevů v biochemii jsou formulovány jedinečné produkty. Každý z produktů je složen z přírodních ingrediencí, jejichž dokonalá vyváženost byla ověřena staletými zkušenostmi čínské a tibetské medicíny a umocněna východní moudrostí a poznatky nejnovějších výzkumů.

Východní (orientální) medicína se zaměřovala na preventivní zdravotní opatření a přírodní léčebné postupy. Pokud jsou přírodní rostlinné složky ve vazbě na jejich přirozené organické nosiče, tělo si je tak může samo extrahovat. Východní studie ukazují, že lidské tělo si z kompletní potravy extrahuje pouze to, co potřebuje. Syntetika a izolované chemikálie jsou navíc příčinou nechtěných vedlejších účinků.

Přírodní medicína nabízí léčebné postupy, které jsou natolik jemné a přirozené, že se mohou stát všední součástí našeho života. Tak existuje šance na každodenní posilování a upevňování vlastního zdraví. Přírodní léčení je v prvé řadě otázkou výživy a celkového životního stylu, kde preventivní postupy plynule přecházejí v léčebné.

Pro distribuci produktů společnosti STARLIFE zvolil Robert Změlík formu MLM, neboť nejlepší produkt nepotřebuje masovou reklamu, výtečný produkt se chválí sám svým účinkem.

Robert Změlík je český atletický vícebojař, který získal na OH v Barceloně korunu nejvšestrannějšího atleta světa. Ne nadarmo se tvrdilo, že Robert buď trénuje, nebo o atletice diskutuje nebo přemýšlí, a to 24 hodin denně. Stejně tak je tomu i v současné době, jen atletiku vyměnil za business.

Robert Změlík

1988: MSJ, Sudbury, 2. místo
1990: ME, Split, 4. místo
1991: MS, Tokio, 4. místo
1992: HME, Genoa, 2. místo
1992: OH, Barcelona, 1. místo
1992: Nejlepší sportovec ČSFR
1993-1994 zranění kotníku a dlouhá rehabilitace
1995: MS, Göteborg, 14. místo
1996: OH, Atlanta, 7. místo
1997: HMS, Paris, 1. místo

Robert Změlík (* 18. dubna 1969, Prostějov) je český atletický vícebojař a první český olympijský vítěz v desetiboji z olympiády 1992 v Barceloně.


Robert Změlík, 1992

Robert Změlík, 2012
Video, Barcelona 1992

Sportovní základy získal Robert v Klenovicích na Hané, kde jej „nastartoval“ skvělý tělocvikář Jan Kopečný. Škola z Klenovic byla postrachem sportovek nejen v kraji, ale i v celém Československu. V 11 letech si doma na zahradě vytvořil sektor pro skok daleký, skok vysoký, dřevěné bloky i klukovské sektory pro kouli a oštěp.

Už ve 14 letech se poprvé zapsal do listiny čs. rekordmanů. Skočil do dálky 692 cm - tento rekord dodnes nikdo nepřekonal a byl i nejlepším historickým světovým výkonem v kategorii 14letých, kdy dokonce o 8 cm překonal svůj vzor, Američana Carla Lewise. V roce 1983 odešel do Ostravy na vítkovické střední odborné učiliště studovat obor mechanik automatizační techniky a zároveň se zařadil do skupiny trenéra Rudolfa Chovance.

Už v dorostenecké kategorii se Robert zapsal desetkrát do rekordních listin v hale i venku. Po dálkařském tréninku se vrátil k víceboji v 16 letech a to hned dvěma českými rekordy: 6.564 bodů a 6.728 bodů.

V roce 1986 se nominoval ziskem 7.026 bodů ze Strahova na I. juniorské MS do Atén. Právě pod Akropolí odstartoval do světa velkých vícebojařů ziskem 10. místa, byl však o 3 roky mladší než jeho soupeři. Cesta vzhůru přesto nebyla přímočará. Robert utržil nejeden šrám, a to obrazně i doslovně. Na MEJ 1987 v Birminghamu vedl ještě před skokem o tyči o výtečných 289 bodů, ale pak spadl do šuplíku a místo na stupních vítězů skončil v nemocnici. V roce 1989, v den naší sametové revoluce 17. 11., utrpěl těžký úraz v posilovně - při výstupech na lavičku se 60kg činkou za krkem nešťastně spadl. Jen díky velkému štěstí vyvázl pouze se sedmi vyraženými zuby, přeraženou čelistí a dalšími 42 stehy v obličeji.

První velkou medaili Robert získal na MSJ 1989 v kanadském Sudbury, kde výkonem 7.659 bodů vybojoval v českém rekordu stříbrnou medaili.

Předolympijský rok odstartoval 5. místem v dálce (783 cm) na MS v hale v Seville. I na MS v Tokiu pokračoval v rekordní sérii, kde si výkonem 8.379 bodů zajistil čtvrtou příčku jen o 15 bodů za tehdy „bronzovým“ Christianem Schenkem, vítězem OH 1988. Robert byl naším nejúspěšnějším atletem roku 1992 a na podzim přestoupil do pražské Dukly.

Olympijský rok zahájil stříbrnou medailí na HME v Janově rekordem 6.118 bodů. Pak ho již čekal jeho sen, olympiáda v Barceloně 1992, kde procházel skvěle celou soutěží, bez zaváhání. Zvítězil s náskokem více než 200 bodů! Zlatá olympijská medaile! Velký rok zakončil Robert v Ostravě hodinovým desetibojem před zraky 17.000 diváků v nejlepším světovém výkonu 7.897 bodů. Tento rekord doposud nikdo nepřekonal.

Další roky, až do jara 1996, byly pro Roberta soubojem se zraněními. Nejprve to byla neúspěšná operace kotníku, poté přetržení ramenních svalů. I když jej do pořádku dávali sportovní odborníci z USA a byl pod dozorem tamních lékařů a rehabilitačních pracovníků, v návrat na atletický ovál věřil už jen on sám. I přesto na sobě tvrdě pracoval jak po stránce fyzické, tak i psychické. A výsledek? Sedmé místo na OH v Atlantě v roce 1996 výkonem 8.422 bodů a zlatá medaile v sedmiboji na halovém mistrovství světa 1997 v Paříži. Zde dokonce výkonem 6.228 bodů vytvořil český rekord.

Od roku 1996 se již jeho sportovní kariéra začala pomalu proplétat se začátky businessu. Před olympijskými hrami v Atlantě v roce 1996 se Robert Změlík seznámil s nabídkou produktů, které vycházely z 1.200 originálních formulí čínské císařské dynastie Ming. Hned po dvou dnech Robert registroval pozitivní vliv těchto produktů na své tělo. Zhruba po měsíci potvrdil, že produkty opravdu dělají to, co slibují. To byl jeho první krok k doplňkům stravy. Po šesti letech zkušeností v business zakládá vlastní společnost s doplňky stravy pod názvem STARLIFE, která nyní funguje na území Čech, Polska, Slovenska, Maďarska, Rumunska a Indie.

Svou sportovní kariéru Robert Změlík ukončil v roce 1997.

Sídlo
 • pozemek o rozloze 10.000 m2
 • kanceláře zabírající 2.800 m2
 • Kongresový sál pro 225 osob
 • školicí místnost pro 20 reprezentantů
 • místnost s kancelářským vybavením pro vyhotovení objednávek přicházejícími reprezentanty
 • 100 pracovních míst
 • 175 parkovacích míst
 • prodejna STARLIFE
 • skladovací prostory pro 3.000 palet
Počkejte prosím na nahrání dat…